Telegram Hakkında

Telegram’ı Kimler Kullanabilir? Kimler İçindir?

Telegram, hızlı ve güvenilir mesajlaşmalar ya da aramalar yapmak isteyen, kısacası özgür iletişim ile tanışmak isteyen herkes içindir. İş için kullanacak olanlar ve daha küçük topluluklar; daha büyük grupları, kullanıcı adı ile iletişim özelliğini, telefondan bağımsız çalışabilen masaüstü uygulamalarını ve yüksek boyutlu dosya paylaşımı seçeneklerini beğenebilirler.

Telegram gruplarının 200.000 kadar üyesi olabilir. Büyük gruplarda iletişimi daha verimli bir hale getirmek için mesaj yanıtlamalarını, etiket kullanımlarını vb. önemser ve destekleriz. Günde binlerce mesaj atılan gruplarınızda mesajlara hakim olabilirsiniz.

Fotoğraf trafiğinin çok olması sizi endişelendirmesin. Çünkü Telegram, sahip olduğu bulut alt yapısı sayesinde cihazınıza dosyaları size sormadan kaydetmez ve cihazınızda neredeyse hiç yer kaplamaz.

Daha da gizli mesajlaşmalar ve özellik arayanlar için, kendini yok edebilen zamanlayıcılı fotoğraflar, videolar ve ekran görüntüsü alınamayan mesajlaşma pencereleri sunulmaktadır.

Telegram her geçen gün gelişmeye devam ediyor!İlginizi Çekebilir