Telegram'dan Haberler

Telegram Hesabınız Açıkken Yeni Bir Cihazda Oturum Açarsanız Ne Olur?

Telegram’da “Mevcut bir oturumunuz varken, başka bir cihazda oturum açarsanız hesabınıza ne olur?”

Yeni bir cihazda Telegram hesabınızda oturum açmadan önce, mevcut cihazınıza gönderilen doğrulama kodunu girmeniz gerekir. Bu, sizin olduğunuzu anlamamız için önemlidir.

Siz istemediğiniz sürece önceki cihazınızda aktif halde bulunan oturumunuzdan çıkış yapılmayacaktır.
Mesela telefonunuzda Telegram hesabınız açık ve telefonunuzun şarjı bittiği için internette sörf yapmaya tabletinizden devam edeceksiniz. Telegram’ı tabletinize indirip, telefonunuzdan çıkış yapmadan aynı anda kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik telefonunuz bu süreçte açık ve çevrimiçi olmak zorunda değil.

Önceden açık olan oturumunuza bir bilgilendirme mesajı göndererek sizin izniniz olmadan gerçekleşebilecek herhangi bir veri ihlalini önlemeye çalışıyoruz.
Diğer uygulamalarda (Wh… vb.) olduğu gibi bir cihazda oturumunuz açıkken başka bir cihazda aynı anda oturum açmak istediğinizde, diğer oturumlarınızı zorla sonlandırmak gibi taş devrinden kalma yöntemler ile kullanıcılarımızın iletişim özgürlüğünü kısıtlamıyoruz.
Haliyle sonlandırılan oturumunuzda bulunan mesajlarınız, en son aldığınız yedeğe dönmek zorunda kalmıyor ve elbette veri ve mesaj kaybı yaşamamış oluyorsunuz.

Telegram’da bir önceki uygulamada oturumu bitirmediğiniz sürece her iki cihaza da mesajlar gelmeye devam edecektir.
Telegram, aynı anda birden fazla istemciyle çalışabilir.

Bu arada Telegram’da “Veri kaybı” diye bir kelime yok.
Telegram’da bir şeyin kaybolmasını istiyorsanız, onu silmelisiniz.
Aksi takdirde, olası değildir!

Telegram güncellemeleri size anlık bildirim olarak bildirilecek, güncelleme sonunda güncelleme kayıtları da size bir mesaj olarak iletilecektir. Takipte kalın ve kanalımıza abone olarak güncellemeleri takip ederek yenilikleri kaçırmayın.

Kanalımız: Telegram Türkiye

Telegram, hayatımızı kolaylaştırmak için gereken ne ise onu yapar.

Hemen Telegram İndirin ve Özgür İletişimin Tadını Çıkartın!İlginizi Çekebilir