Telegram'dan Haberler

Whatsapp’ta Ücretli Dönem Başlıyor

Hatırlatma bildirimleri kurmanızı sağlayan any.do isimli yazılım, Whatsapp’a entegre ediliyor.

Whatsapp, son zamanlarda yaptığı radikal değişikliklerle kullanıcıları şaşırtmaya ve buna eşzamanlı olarak kullanıcılarını kaybetmeye devam ediyor.

Şimdi ise sırada Whatsapp’a ücretli olarak sunulan bir özellik entegre edildi ve güncellemeler ile dağıtımına başlandı bile.

Whatsapp’a ücretli olarak eklenen (any.do işbirliği ile) hatırlatıcı özelliği, çok yakında tüm kullanıcıların telefonlarına güncelleme olarak gönderilecek.

Bu özelliği kullanabilmeniz için ise Whatsapp ve any.do sizden $5.99 yani yaklaşık 35₺ talep ediyor.

Toplu mesaj özelliğini kaldırdığı güncelleme ile milyonlarca kullanıcının tepkisini çeken Whatsapp’ın, bu ücretli güncelleme karşısında alacağı tepkilere ne cevap vereceği ise merak konusu.

TELEGRAM’DA ÜCRETSİZ

Whatsapp’ın kullanıcılarına ücretli olarak sunacağı bu özelliği, Telegram ücretsiz olarak geçtiğimiz aylarda kendisine entegre ederek kullanıcılarına sunmuştu.

Telegram’da gömülü olarak kullanılabiliyor olmasının yanısıra, bunu Telegram’ın içinde yer alan Alert botu ile de yapabilirsiniz.

Alert botunu aşağıdaki adresten Telegram’ınıza ekleyebilirsiniz.

Harici bir bot kullanmak istemezseniz, Telegram’ın gömülü hatırlatıcı özelliğinin kullanımı ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Telegram ücretsiz ve güvenli mesajlaşma sunar. Kullanıcılarına müşteri gözü ile bakmaktan hoşlanmaz.İlginizi Çekebilir